VARJUALUNE GARAAŽ

Varjualune garaaž on kaitstud ala, kus saab hoida sõidukeid või muud vara ilma täieliku ilmastikukaitseta. See on tavaliselt avatud ühest või mitmest küljest, kuid on siiski osaliselt kaitstud näiteks vihma, päikese, lume ja tuule eest. Varjualune garaaž võib olla kasutatav mitmel eesmärgil, näiteks autode, mootorrataste, jalgrataste, aiatööriistade, puumaterjali või muu vara hoiustamiseks. See on hea valik inimestele, kes soovivad oma vara kaitsta ilmastiku mõjude eest, kuid ei vaja täielikku suletud garaaži.

Varjualune garaažid võivad olla erineva suuruse ja konstruktsiooniga ning neid saab osta valmis komplektidena või ehitada ise. Need on sageli valmistatud metallist või puidust raamidest, millele on tõmmatud katus, mis võib olla valmistatud kangast või muust vastupidavast materjalist. Varjualuseid võib leida erinevates stiilides ja hinnaklassides, sõltuvalt sellest, millist tüüpi vara te kavatsete selles hoida ja milliseid ilmastikuolusid see peab taluma.

Kokkuvõttes on varjualune garaaž mugav ja kulutõhus lahendus vara kaitseks, kui täielikult suletud garaaž ei ole vajalik või majanduslikult otstarbekas.